آپ می شم! قول می دم!

سلام به همه بچه ها مردا خانما دخترا پسرا .... همه کسانی که منتظرن آپ شم یا سر می زنن

من تو همین هفته آپ می شم! باور کنید!

رفته بودم یه جایی! از خدا بخواین هرگز مسیرتون اونورا نخوره! اگه خورد، یه لندکروز ٢٠٠٩ داشته باشین با ١٠ باک ٢٠ لیتری آب! متاسفانه نشد عکس بگیرم! فقط خواستم نصیحتتون کنم با کسایی که مسیر رو بلد نبستن (بلد نیستن هیچ! ادعا می کنن بلدن! وقتی داری درست می ری راهتو عوض می کنن!) تصمیم نگیرین از ییلاق رحیم آباد برین بلاردیکان! ما رفتیم نشد! یعنی شد، ولی نه اونجوری که باید می شد!

خلاصه لندکروز هم نشد یه لندرور انگیلیسی مدل ۶۵ سری سه آبی هفت نفره که راهنما سمت چپش کار نمی کنه با ذخیره بنزین هم کارتون رو راه می ندازه فقط آب یادتون نره و هرگز فکر نکنین با پژو و پراید شدنیه! وگرنه نه یه همچین پستی تو وبلاگتون می زنین. از ما گفتن!

/ 5 نظر / 27 بازدید
پریا

پس حسابی بهت خوش گذشته[نیشخند][نیشخند]

پریا

پس حسابی بهت خوش گذشته[نیشخند][نیشخند]

آرش

http://hamedaaniaan.persianblog.ir/post/61/ مهمه

سید مبین عسگری

با سلام و تبریک سال نو به شما و تبریک دوم به خاطر وبلاگ مفید و زیبای شما , موضوع تحقیق و فعالیت شما قابل تحسین است در صورت تمایل میتوانید آدرس وبلاگ سازمان عشایر گیلان را لینک کنید و از بکر ترین و رویایی ترین مناطق ییلاقی ایران در گیلان با خبر شوید سالانه بسیاری از گردشگران خارجی برای دیدن این مناظر به استان می آیند این در حالی است که مردم ایران ما اطلاعات کافی در این خصوص را ندارند و این مکان ها را نمی شناسند.با تشکر.www.ashayeregilan.persianblog.ir